پیغام نویسنده وبلاگ :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی، به وب سایت من خوش آمدیدخوشحال می شم برای هرچه بهتر شدن مطالب وب سایت، از نظرات و پیشنهادات سازنده شما استفاده کنم. از شما تقاضا می کنم در بهتر شدن كیفیت مطالب، یاری ام کنید. ممنونم از لطفتون
 
ساعت : 08:45 ق.ظ
نویسنده : لطف آبادی

سعید جندقیان؛ معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور در روز چهارشنبه طی مراسمی در جمع دهیاران گفت: سه هزار شغل توسط دهیاران در روستاهای کشور با ارائه مدل های مختلف ایجاد شده که برای ایجاد این سه هزار اشتغال روستایی ۲۲۰ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات از پست بانک با اجرای ۷۰۰ طرح اجرا شده است.
وی اظهار داشت: علی رغم تلاش های فراوان توفیق چندانی برای تغییر ساختار روستاها نداشته ایم، معشیت قالب در روستاها جدی پیگیری نشده است کشوری که مبنا توسعه آن کشاورزی باشد پیشرفت می کند.
ایشان در ادامه اضافه کرد: ۲۸ دستگاه اجرایی خدمات رسان به روستاها در کشور داریم که برنامه های خود را طوری به روستاها عرضه می کنند که نتیجه آن مهاجرت از روستاها است.
مهاجرت از روستاها بی رویه نیست و اگر شأن انسان ها در روستاها حفظ شود هیچ گاه مهاجرت نخواهند کرد، اگر امکانات زیر بنایی و زیر ساختی در روستاها موجود باشد هیچ وقت مهاجرت انجام نمی شود.
وی اظهار داشت: بنیاد مسکن برای اجرای طرح هادی در روستاها هیچگونه مشورت و نظر خواهی از روستاها انجام نمی دهد،  برای اجرای طرح هادی باید از نخبگان روستا نظر خواهی کرد..
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور گفت: از ابتدای تأسیس دهیاریها تا پایان سال ۹۷ بیش از ۱۹ هزار میلیارد تومان پول به دهیاریها داده ایم که سرانه توجه به روستاها در دولت های ۱۱ و ۱۲ چهار برابر بوده است.
وی اظهار داشت: لایحه دهیاری ها را بعد از ۱۰ سال تایید شده و به دولت داده ایم و منتظر تصویب آن هستیم که به نفع دهیاران خواهد بود.
وی بیان کرد: در این لایحه برای بیمه و استخدام دهیاران کارهای خوبی انجام شده است و در این لایحه دهیاران از حقوق و مزایا و پاداش پایان خدمت بهره مند خواهند شد.
معاون دهیاریها و شهرداری های وزرات کشور گفت: ۳۷ هزار دهیاری در کشور وجود دارد.  
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic